Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

JAV policija sučiupo vieną įtariamą Bostono maratono sprogdintoją PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 19, Penktadienis, 10:44

Prie Bostono esančiame studentų miestelyje vykdoma didelė policijos ir Federalinių tyrimų biuro (FTB) operacija, praneša CNN. Jos metu buvo sulaikytas vienas iš dviejų įtariamųjų Bostono maratono sprogdintojų. Skelbiama, kad įtariamieji kulkomis suvarpė juos atpažinusį policijos pareigūną, jis mirė.
JAV policija penktadienį paryčiais sučiupo vieną iš įtariamų Bostono maratono sprogdintojų, tačiau tebegaudo antrąjį.  Per reidą girdėjosi šūviai ir sprogimai, pranešė dienraštis „The Boston Globe“.


Įtariamasis buvo sučiuptas Masačusetso miestelyje Votertaune netoli Bostono po gaudynių, prasidėjusių, kai prestižiniame Masačusetso technologijų institute (MIT) buvo nušautas vienas policininkas, nurodė laikraštis.

ABC news  skelbia, kad šaudynės universitete prasidėjo vakare, apie 22.48 val. vietos laiku. Pradėjus aidėti šūviams pastatas buvo apsuptas pareigūnų. Į įvykio vietą atvyko gausios policijos pajėgos bei paieškos sraigtasparnis.

Anot „The Daily Mail“, po to kai buvo nušautas policijos pareigūnas, į miestelį susirinko gausios policijos pajėgos, buvo girdėti sprogimai ir šūviai.

Susišaudymas įvyko praėjus vos kelioms valandos po to, kai Federalinių tyrimų biuras išplatino dviejų įtariamųjų Bostono sprogdintojų nuotraukas. Pabrėžiama, kad studentų miestelyje šaudė tie patys vyrai. Policija į vietą susirinkusius reporterius įspėjo, kad ten gali būti sprogmenų.

Anot „The Daily Mail“, po to kai nušovė policininką, du vyrai pagrobė automobilį ir nuvažiavo, jiems pavymui pasileido dešimtys policijos automobilių.

Vietoje budėjęs CNN fotografas teigė, kad policija sustabdė automobilį, kuriame buvo įtariamasis, ir liepė išlipti. Prieš sodinamas į policijos automobilį jis buvo išrengtas nuogai.

Anot CNN, į studentų miestelį dėl neramumų iškviestas policijos pareigūnas buvo tiesiog suvarpytas kulkomis.

Pareigūnas buvo skubiai nugabentas į Masačusetso ligoninę, kur konstatuota jo mirtis.

Dešimtys pareigūnų apsupo 32 numeriu pažymėtą pastatą, kuriame įsikūrusios laboratorijos ir Lingvistikos ir filosofijos centras.

Studentų miestelyje esantiems žmonėms buvo liepta nesiartinti prie pastato.

FTB prieš dieną paviešino dviejų įtariamųjų nuotraukas, skelbia naujienų tarnyba BBC. Du vyrai įtariami pirmadienį Bostono maratono metu ties finišo linija susprogdinę savadarbius sprogmenis, kurie pražudė tris žmones ir daugiau kaip 180 žmonių sužeidė, daugeliui teko amputuoti galūnes.

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla