Aktorius Vytautas Šapranauskas pasitraukė iš gyvenimo Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. balandžio 18, Ketvirtadienis, 14:14
15min.lt žiniomis iš gyvenimo pasitraukė aktorius Vytautas Šapranauskas. Penktadienį, balandžio 19-ąją, jam būtų suėję 55 metai.
15min.lt žiniomis aktorius V.Šapranauskas rastas namuose, savo vonioje. Įtariama, kad jis pasikorė.
Apie 14 val. į aktoriaus butą S.Konarskio gatvėje Vilniuje iškviesti medikai ir policijos pareigūnai.
Kol kas nežinomomis aplinkybėmis, policijos pareigūnus iškvietė artimieji. Greitosios pagalbos ekipažą iškvietė policija. Atvykę medikai konstatavo aktoriaus mirtį.

Papildyta 15.07 val. Šiuo metu bute dirba ekspertai. Paaiškėjo, kad policiją V.Šapranausko sūnus Gytis iškvietė po to, kai rado namuose aktorių be gyvybės ženklų. Prieš tai aktoriaus sūnus kvietė į pagalbą avarinio durų atrakinimo tarnybą, nes negalėjo patekti į butą.

TV3 išplatino pranešimą dėl V.Šapranausko netekties


„Labai mylėjome ir gerbėme Vytautą, visada palaikėme ir rėmėme šį talentingą menininką. Nepaprastai liūdną dieną reiškiame nuoširdžią užuojautą mūsų kolegos Vytauto Šapranausko artimiesiems ir bendražygiams. Tai didžiulė netektis visai Lietuvai. Kol kas sunku susitaikyti su mintimi, kad šio žmogaus nebėra“, – sako TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Vytauto Šapranausko biografija


Vytautas Šapranauskas (g. 1958 m. balandžio 19 d. Vilniuje – m. 2013 m. balandžio 18 d.) – Lietuvos teatro ir kino aktorius, TV laidų vedėjas, humoristas.

 Vestos TV laidos: „Šapro šou“, „TV šeškas“, „Puikusis šou“, TV3 „Šok su manimi“, „Chorų karai“, „Auksiniai svogūnai“ ir kt. Talentų šou „Lietuvos talentai“, „X Faktorius“ žiuri narys. Vaidino TV seriale „Moterys meluoja geriau“. Spektakliai: „Trys seserys“, „Vilnius-Dakaras“, „Nuodėmių miestas“, „Mano žmonos vyras“ ir kt.

 Aštuonerius metus gyveno su aktore Rimante Valiukaite. Nuo 2008 m. palaiko santykius su pop grupės „ŠarkA“ (buv. „YVA“) nare Ieva Stasiulevičiūte, kuri buvo jo asistentė TV3 laidoje „Puikusis šou“. Laisvalaikiu mėgsta žvejoti. Buvusi sutuoktinė – Daiva Šapranauskienė, su kuria susilaukė sūnaus Gyčio ir dukters Judrės. Santuoką su ja oficialiai nutraukė 2012 m. rugsėjo mėn.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI