Rekordas: klaipėdietė telefoniniams sukčiams atidavė 102 tūkst. litų Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 11, Pirmadienis, 08:36
Klaipėdos apskrities policija užregistravo iki šiol didžiausią telefoninių sukčių vagystę. Iš patiklios 72 metų moters sukčiai sugebėjo išvilioti 102 tūkst. litų.
Klaipėdoje gyvenančiai moteriai, vasario 23 dieną laidiniu telefonu paskambino vyras, prisistatęs policijos pareigūnu. Sukčius prisistatė Sigito Šileikio vardu ( Alfa.lt past. Sigitas Šileikis – analizės ir prevencijos valdybos Pinigų plovimo prevencijos skyriaus viršininkas) ir pradėjo kalbėti apie pinigų plovimą iš moters banko sąskaitos.

Moteriai buvo nurodyta į vieno banko sąskaitą pervesti 1,5 tūkst. litų. Klaipėdietė norėdama apsaugoti savo pinigus, pervedė 25 tūkst. litų. Toliau vykdydama paliepimus į kitą banko sąskaitą pervedė 18 tūkst. litų.

Moteris nesuprato, kad buvo apgauta, net ir paliepus 9 tūkst. litų sumą nunešti į vieną daugiabutį ir įmesti į sukčiaus nurodytą pašto dėžutę.

Klaipėdos apskrities policijos budėtojo teigimu, dalindami tolesnius nurodymus, kur pervesti arba nunešti pinigus, buvo atiduoti iš viso 102 tūkst. litų. Tik po dviejų savaičių supratus apie galimą apgavystę, moteris kreipėsi į pareigūnus.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI