Kūdikio nužudymu įtariama ukmergiškė, nenori laidoti savo kūdikio Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. kovo 09, Šeštadienis, 10:10
Iš areštinės išleista naujagimio nužudymu įtariama 26 metų ukmergiškė. Teisėsaugos pareigūnams teks išsiaiškinti tikslią kūdikio mirties priežastį ir pasirūpinti, kas jį palaidos. Motina tai daryti atsisakė, rašo „Lietuvos rytas“.
Septynmetę dukterį auginančią vienišą motiną policijos pareigūnai sulaikė trečiadienį jos darbovietėje - viename Ukmergės prekybos centre. Tai buvo padaryta po to, kai patikrinus šios jaunos moters nuomojamo dviejų kambarių buto balkoną buvo rastas moteriškosios lyties naujagimio lavonas. Išnešiotas, maždaug tris kilogramus sveriantis negyvas kūdikis, suvyniotas į polietileninį šiukšlių maišą, čia pragulėjo dešimt dienų.

Sulaikytoji pareigūnams prisipažino, kad mergaitę pagimdė vasario 24-osios paryčiais savo namų vonioje, prieš tai ją pripildžiusi vandens. Įtariama, kad gimdyvė paskandino kūdikį. Ukmergės policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl naujagimio nužudymo.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI