Bolivijoje politikas išprievartavo moterį tiesiog vyriausybės posėdžių salėje Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2013 m. sausio 22, Antradienis, 08:15
Bolivijos politikas Domingo Alcibia Rivera, turintis teisinę neliečiamybę, išprievartavo moterį tiesiog vyriausybės posėdžių salėje, rašo jezebel.com.
Gruodžio 20 dieną Bolivijos Čuisako departamente įvyko socialistinės partijos suvažiavimas, kuriame dalyvavo ir deputatas D.Rivera. Iškilmingo renginio metu jame dalyvavusieji vartojo svaigalus.
Viena moteris, stipriai apsvaigusi nuo alkoholio, nesugebėjo savo jėgomis išeiti iš salės ir nugriuvo ant grindų. Tai pamatę keli žmonės pamėgino ją pasodinti ant kėdės, o paskui išėjo iš salės.

Ta proga ir pasinaudojo D.Rivera: deputatas nusprendė su bejėge auka patenkinti savo seksualinius poreikius.

Įsitikinęs, kad kiti posėdžio dalyviai išėjo iš salės, politikas nutempė neblaivią kolegę ant grindų, o paskui išprievartavo ją, prieš tai išjungęs šviesą patalpoje.

Tikėtina, kad prievartautojo veiksmai nebūtų iškilę viešumon, jei vaizdo stebėjimo kamera, įrengta vyriausybės salėje, nebūtų užfiksavusi  šio nusikaltimo.

Vaizdo įrašas iš įvykio vietos po kiek laiko buvo paskelbtas „YouTube“.

Tikėtina, kad skandalingąjį vaizdo įrašą įdėjo tą vakarą budėję apsaugos darbuotojai. Pranešama, kad apsaugos darbuotojai, ne savo valia tapę įvykio liudininkais, buvo atleisti iš darbo.

Bolivijos prezidentas Evo Morales, sužinojęs apie šį sekso skandalą, pasmerkė D.Riveros veiksmus, pavadinęs tai rimta klaida, ir pasirašė potvarkį išleisti jį ilgalaikėms atostogoms, kurios, manoma, truks iki tol, kol baigsis tyrimas.

Įtariamasis dėl šio seksualinio nusikaltimo neigia savo kaltę ir tikina esąs pasiruošęs bendradarbiauti su tyrėjais. „Visi kalba, kad tai buvo išprievartavimas, bet iš tikrųjų ne taip“, – pareiškė  D.Rivera savo interviu leidiniui „La Razón“.

Bolivijos prokuratūra jau  mėgino užgniaužti šį skandalą, kurio centre atsidūrė politikos veikėjas, uždraudusi šalies žiniasklaidai paskelbti vaizdo įrašą iš įvykio vietos, kad nepakenktų aukai.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI