Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Už informaciją apie dingusį „Vikondos“ vadovo sūnų Luką Grikšą siūlomas milijonas litų PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. gruodžio 20, Ketvirtadienis, 07:21

Jeigu dingęs koncerno „Vikonda“ generalinio direktoriaus Lino Grikšo 18-metis sūnus Lukas neatsiras gyvas iki gruodžio 20 dienos 24 valandos, bus skiriama milijono litų suma tiems, kas padės surasti asmenis, prisidėjusius prie galimo nusikaltimo.
Kaip pranešė Policijos departamentas, naktį iš penktadienio į šeštadienį Panevėžyje Klaipėdos gatvėje esančioje „Neste“ degalinėje (šalia kavinės „Pizza arena“) iš automobilio išlipęs 18-metis Lukas  nesugrįžo į namus. Iki degalinės vaikiną pavėžėjo draugai, su kuriais jis linksminosi gimnazistų vakarėlyje. L.Grikšas mokosi paskutinėje J.Balčikonio gimnazijos klasėje.


Nuo degalinės, kurioje Lukas išlipo, iki daugiabučio Kniaudiškių gatvėje, kuriame gyvena su savo mama Daiva Grikšienė, dirbančia bendrovėje „Amilina“, tėra vos keli šimtai metrų. Iš degalinės motiną perspėjęs, kad jau eina namo, vaikinas neparėjo nei po žadėtų 10 minučių, nei vėliau.

Išėjęs iš degalinės apie 1.37 val., Lukas tarsi išgaravo. Jo neužfiksavo prekybos centre „Iki“ įtaisytos vaizdo stebėjimo kameros, pro kurias jis turėjo praeiti.

Šeštadienį moteris, kuri yra išsiskyrusi su Linu Grikšu, apie sūnaus dingimą pranešė policijai. Tėvai informaciją išplatino ir socialiniuose tinkluose.

„Vikonda“ trečiadienį išplatintame pranešime spaudai teigia, kad ilgai negali taikstytis su esama padėtimi, todėl siūlo tokį didelį atlygį. „Užjaučiame tėvus ir suprantame jų norą atgauti sūnų bet kokia kaina, neatmetant ir išpirkos galimybės“, – rašoma pranešime.

Jame pateikiamas ir kontaktinis telefonas – 8-686-01125. „Vikonda“ teigia garantuojanti visišką liudininkų konfidencialumą.

Papildyta 14.45 val.: Paskambinus pranešime spaudai nurodytu telefonu, atsiliepė vyras, kuris sakė nieko negalintis pakomentuoti, nes jo užduotis – tik surinkti ir suregistruoti paskambinusių žmonių informaciją. Kol kas, jo teigimu, telefonu niekas nebuvo paskambinęs. Laukiama bet kokios vertingos informacijos, susijusios su L.Grikšo dingimu. Aštuoniolikmetis vaikinas keistomis aplinkybėmis dingo naktį iš penktadienio, gruodžio 14 d., į šeštadienį.

Papildyta 15.21 val.: Policijos atstovai taip pat teigia kol kas neturintys jokios esminės informacijos, todėl tikrinantys visas galimas versijas. Viena jų – pagrobimas. Neatmestina, kad vaikiną galėjo užpulti chuliganai.

Dingusiojo tėvas, vadovaujantis su Viktoru Uspaskichu siejamam koncernui „Vikonda“, nekomentuoja galimo ryšio tarp vaikino pagrobimo ir jo užimamų aukštų pareigų. Tėvai atmeta galimybę, kad jaunuolis galėjo kažkur užsibūti, niekam apie tai nepranešęs.

Koncerno „Vikonda“ darbuotojai plačiau pakomentuoti situacijos nepanoro.

  
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla