Pirmą kartą su naminuke Naujojoje Akmenėje sulaikyta moteris Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 30, Penktadienis, 08:59

Lapkričio 26-osios ryte Naujojoje Akmenėje Nepriklausomybės gatvėje Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė moterį, kuri savo rankinėje gabenosi vieną 2 litrų ir vieną 0,5 litro plastikines talpas, kurios buvo pripildytos bespalviu skysčiu iš kvapo panašiu į naminę degtinę.
Pareigūnai, nuvykę į Naujosios Akmenės gyventojos N.N. namus, esančius V. Kudirkos gatvėje, virtuvės kambaryje, spintelėje rado vieną plastikinį 2 litrų talpos indą, pripildytą bespalviu skysčiu iš kvapo panašiu į naminę degtinę.

 

Svetainės kambaryje taip pat buvo rastos  dar 7 plastmasinės įvairių dydžių talpos, kuriose bendrai buvo 182 litrai gelsvos spalvos skysčio iš kvapo panašiu į namų gamybos stiprų alkoholinį gėrimą (brogą). Viso pas 51-erių metų moterį rasta 4,5 litrų naminės degtinės ir 182 litrai gelsvos spalvos skysčio iš kvapo panašiu į namų gamybos stiprų alkoholinį gėrimą (brogą).

Naminukės savininkė į policijos pareigūnų akiratį pakliūva jau nebe pirmą kartą. Šį kartą apie tai policijai pranešė moters elgesiu pasipiktinę kaimynai. Jai gresia baudžiamoji atsakomybė - laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

  Akmenės rajono policijos komisariate dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. 1 d. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

Telšių aps. VPK Akmenės r. PK informacija

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI