Žuvus Osamai bin Ladenui, jo vietą užėmė džihado reperis Omaras Šafikas Hammamis Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 16, Penktadienis, 10:34

Jaunas amerikietis Omaras Šafikas Hammamis įtrauktas į pavojingiausių pasaulio teroristų sąrašą. Jis užėmė Osamos bin Ladeno vietą sąrašo viršūnėje.

 

28-erių metų Omaras Hammamis tapo ieškomiausiu pasaulio teroristu, praneša CŽV.
Jis gimė ir augo JAV, Alabamoje. Pavojingu jis laikomas dėl to, kad įrašinėja džihado ideologija spinduliuojantį repą. Dainų tekstai gali patraukti anglakalbį jaunimą prisijungti prie teroristų.


Savo autobiografijoje Omaras rašo, kad paveldėjo karingą tėvo (jis iš Sirijos) charakterį. Jau vaikų darželyje Omaras pademonstravo karingąsias savo savybes. Ji iki šiol yra JAV pilietis, nors nebegyvena šioje šalyje senokai. 2006 m. jis metė studijas universitete ir susidėjo su islamistais.

Šiuo metu Omaras Hammamis laikomas Somalio „Ash Shabab“ grupuotės, siejamos su „Al Qaeda“, vadovu.

Omaras puikiai naudojasi tuo, kad anglų kalba – jo gimtoji. Jis įrašinėja anglškas dainas repo stiliumi. ABC News praneša, kad po pasaulį išplito mažiausiai šešios džihado ideologija persmelktos dainos. CŽV bijo, kad lebgvai keičiantis vertybes jaunimas paklausys Omaro ir „paskelbs šventąjį karą Islamo priešams“


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI