Vilniuje narkomanė baro tualete pagimdė kūdikį, įmetė jį į unitazą ir nuleido vandenį Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 12, Pirmadienis, 11:24

Policijos departamentas praneša, kad Vilniuje, Pylimo gatvėje esančiame baro tualete, rastas negyvas naujagimis. Jį baro tualete pagimdžiusi moteris paguldyta į ligoninę.
Pirmadienio rytą apie 4.35 val. Vilniuje, Pylimo gatvėje esančio baro tualete, narkomanė J.A. (gimusi 1984 m.) pagimdė neišnešiotą kūdikį, kurį įmetė į unitazą ir nuleido vandenį.
Negyvą naujagimį iš unitazo ištraukė ugniagesiai gelbėtojai. Tualete pagimdžiusi moteris paguldyta į ligoninę.


Vilniaus policija dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Papildyta 10.20 val.: Kaip įvykio vietoje pasakojo naktį dirbusi kavinės darbuotoja, į visą parą dirbantį barą, esantį maždaug ties Pylimo g. ir Geležinkelio g. sankryža, su drauge užsukusi J.A. Išgėrė šiek tiek alkoholio. Netrukus ji pasuko į tualetą ir ten užsidarė.


Tualete J.A. išbuvo gana ilgai. Po kiek laiko prie barmenų pribėgo išsigandusi moters draugė ir paprašė iškviesti greitosios pagalbos medikus.

Atvykę gydytojai apie įvykį informavo policiją.

Pirmadienio rytą įvykio vietoje vis dar dirbo policijos ekspertai. Pareigūnai ne tik fiksavo tai, ką rado baro viduje, bet ir tikrino greta esančius šiukšlių konteinerius.

Papildyta 10.53 val.: Įvykio liudininkas Darius P. redakcijai pranešė, kad dar prieš 6 val. ryto jis važiavo į treniruotę. Netikėtai Pylimo g. kelią užkirto specialiųjų tarnybų automobiliai. Ties visą parą veikiančiu baru stovėjo policijos, greitosios pagalbos ir ugniagesių automobiliai.


Darius P. surado moterį, kuria apie įvykį papasakojo iš pirmų lūpų. Paaiškėjo, kad moteris yra pažįstama su vaiką tualete pagimdžiusia J.A.

Pokalbio su liudininke garso įrašą Darius P. perdavė redakcijai.

„Mergaitė gimė. Mergaitė dar buvo gyva, - Dariui P. pasakojo liudininkė. - Aš ją (tualete gimdžiusią J.A. - red. past.) puikia pažįstu. Mes su ja užvakar čia visą vakarą sėdėjome. Niekas nematė, kad ji...“

Moteris pasakojo, kad J.A. yra augusi šešių vaikų šeimoje. Pastaruoju metu ji buvo labai nerami, tačiau esą „niekas nepastebėjo“, kad ji yra nėščia.

Liudininkė taip pat patvirtino policijos informaciją, kad J.A. vartojo narkotikus.

Negyvas kūdikis perduotas teismo medicinos ekspertams. Jie turi nustatyti, ar iš tiesų vaikas gimė gyvas.

Tuo tarpu pati J.A. iš karto po įvykio pareigūnams tvirtino, kad kūdikis pats įkrito į unitazą.

Dėkojame įvykio liudininkui Dariui P. už informaciją ir nuotraukas iš įvykio vietos! 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI