Kruvina protesto „akcija“ Skuode: vyriškis banke nusikirto pirštą Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 08, Ketvirtadienis, 09:27
Iš pradžių virš 80 metų senolis kreipėsi į Skuodo naujienas aprašančios žiniasklaidos atstovus su prašymu nufotografuoti ir aprašyti jo suplanuotą „akciją“ – banke kirviu nusikirsti pirštą.
Tačiau sulaukęs neigiamo atsakymo, vyras nenukabino nosies. Jis vis tiek pasiryžo įvykdyti savo planą iki galo.
Tuo tarpu žiniasklaidos atstovai apie vyriškio planus pranešė policijos pareigūnams. Pagrindo abejonėms nebuvo, todėl iš karto banko link buvo pasiųstas pareigūnų ekipažas.

Skuodo Operatyvaus valdymo grupės Vyresnysis specialistasVygintas Liaučys pasakojo, kad į pranešimą apie keistus senolio planus sureaguota žaibiškai.

„Deja, kai į banko skyrių atvyko pareigūnai, tas vyras jau buvo spėjęs nusikirsti vieną rankos pirštą. Pritrūko kelių sekundžių“, - pasakojo V. Liaučys.

Policijos pareigūnams akciją surengęs vyras buvo žinomas, tačiau ne dėl kriminalinės praeities. Paaiškėjo, kad prieš kurį laiką jis kreipėsi į policiją su skundu, nes esą dingo tame pačiame banke laikytos santaupos.

„Pradėtas ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas, nes įtarimai nepasitvirtino. Tas žmogus turi kažkokią psichinę negalią. Todėl nuvežę kirviu susižalojusį vyrą į ligoninę prašėme, kad jo neišleistų į gatvę, o nuvežtų patikrinti jo psichinę būklę“, - pabrėžė V. Liaučys.

Žurnalistams prieš incidentą vyras tvirtino, kad jam dingo pinigai ir niekas nepadeda, todėl jis ir sugalvojo tokią „akciją“ padaryti.

Į banką atvykęs vyras niekam negrąsino. Kiti žmonės per šį nemalonų incidentą nenukentėjo. Anot pareigūnų, dėl tokio elgesio būtų galima pradėti ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo. „Bet tą žmogų reikia gydyti“, - sakė V. Liaučys.

balsas.lt
 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI