Henriko Daktaro žmona Ramutė: milijoną uždirbau sąžiningai, spekuliuodama sklypais Spausdinti
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. lapkričio 03, Šeštadienis, 10:07
Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu vadinamojo Henriko Daktaro sutuoktinė Ramutė Daktarienė sostinės teisme reikalauja naikinti jos šeimos turto areštą.
Lietuvos apeliacinis teismas išnagrinėjo Daktarų šeimos skundą dėl laikinojo nuosavybės teisės apribojimo. Pareiškėja Ramutė Daktarienė teisme sostinėje reikalauja naikinti turto areštą motyvuodama, kad pinigus užsidirbo teisėtai.
Anot Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetu vadinamojo Henriko Daktaro sutuoktinės, ji pirkdavo žemės sklypus po 10 000-15 000 litų, o pakeitusi jų paskirtį parduodavo po 100 000-150 000 litų.

Kaip žinoma, pagrindinę H.Daktaro baudžiamąją bylą, susijusią su nusikalstamo susivienijimo organizavimu ir ilgu sąrašu baisių smurtinių nusikaltimų, šį rudenį beveik išnagrinėjo Klaipėdos apygardos teismas. Tiesa, teisėjai dar nerašo nuosprendžio, nes kitų metų vasarį penkiolika kaltinamųjų dar turėtų pasakyti savo baigiamąsias kalbas.

Nukentėjusiaisiais pripažinti asmenys „daktarų“ grupuotės baudžiamojoje byloje yra pareiškę civilinius ieškinius, kurių bendra suma siekia 8,5 milijono litų.

Siekiant užtikrinti galimai padarytos žalos atlyginimą, yra taikomas nuosavybės teisių apribojimas.

   
Teisėsaugai turint duomenų, kad iš nusikalstamos veikos įgytą lėšas bei turtą Henytė galėjo tvarkyti ne savo, o šeimos narių ir giminaičių vardu, areštas galioja ne vien kaltinamojo H.Daktaro nuosavybei.

„Turtas priklauso ne Henrikui Daktarui“, – savo skunde dėl Klaipėdos apygardos teismo nutarties, kuria Daktarų turto areštas pratęstas dar trims mėnesiams, akcentuoja pareiškėja R.Daktarienė.

Moteris teisėjams ir prokurorams aiškina, kad daug pinigų uždirbo teisėtai, spekuliuodama sklypais.

R.Daktarienė skunde Lietuvos apeliaciniam teismui prasitarė, kad vieną pigiai įsigytą žemės gabalą sugebėjo parduoti net už 0,5 milijono litų.

Dosniam pirkėjui atsiskaičius, R.Daktarienei ir jo sutuoktiniui teko po 250 000 litų, tačiau Henrikas Daktaras šį ketvirtį milijono iškart padovanojo žmonai, nes tai buvo jos verslas, teismui savąjį skundą argumentavo kaunietė.

Pagal R.Daktarienės skundą, tam tikru laikotarpiu pelnas iš nekilnojamojo turto prekybos siekė apie 1,4 milijono litų, o išlaidos sudarė vos kelis šimtus tūkstančių litų, todėl daugiau nei milijoną ji galėjo pasilikti savo šeimos reikmėms.

O, pavyzdžiui, garsųjį namą Užliedžiuose, kuris iki 1995 m. pradėtos rekonstrukcijos buvo vos 200 kv. m ploto, Daktarų šeimai esą padovanojo R.Daktarienės brolis.

R.Daktarienės ir H.Daktaro bylą dėl laikinojo nuosavybės teisių apribojimo Lietuvos apeliacinis teismas išnagrinėjo pareiškėjams už akių – posėdyje nedalyvavo nei Daktarai, nei jų advokatas.

Teisėjas Viktoras Kažys verdiktą, kuris bus galutinis ir neskundžiamas, žada skelbti kitą savaitę.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI