Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Audros Sandy aukų skaičius JAV ir Kanadoje padidėjo iki 43 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 31, Trečiadienis, 09:20
Superaudra Sandy nusinešė mažiausiai 43 žmonių gyvybes Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje, o aukų skaičius gali padidėti, nes kai kurių žmonių dar pasigendama, pareigūnai pranešė antradienį.
Pranešimų apie žmones, žuvusius dėl šios didelės audrų sistemos, gauta iš Konektikuto, Merilando, Niujorko, Naujojo Džersio, Šiaurės Karolinos, Pensilvanijos, Virdžinijos ir Vakarų Virdžinijos, o Toronto policija, kad vieną kanadietę užmušė vėjo nešamos nuolaužos.

Anksčiau Sandy nusinešė bent 67 žmonių gyvybes, įskaitant vieną JAV pilietį, žuvusį Puerto Rike, kai šis uraganas kelias pastarąsias dienas slinko virš Karibų, todėl bendras aukų skaičius šiuo metu yra 110 žmonių.

Niujorko valstijoje iš viso žuvo mažiausiai 23 žmonės, o meras Michaelas Bloombergas nurodė, kad pačiame Niujorko mieste audra nusinešė bent 18 žmonių gyvybių.

„Tragiška, tačiau numatome, kad skaičius didės“, – perspėjo jis.

Trys žmonės žuvo Naujajame Džersyje, įskaitant du tėvus, kuriuos užmušė medis, užvirtęs ant jų automobilio, tačiau kartu važiavę 11 ir 14 metų vaikai liko gyvi, informavo valstijos gubernatorius Chrisas Christie.

Ch.Christie pridūrė, kad gelbėjimo operacijos tebevykdomos, o trys atskiros brigados pasiųstos į pajūrio lošimų kurortą Atlantik Sitį, netoli kurio Sandy pirmąsyk pasiekė sausumą antradienio vidurnaktį Grinvičo (2 val. Lietuvos) laiku.

Dar keturi žmonės žuvo Pensilvanijoje, įskaitant vieną, kurį užmušė nugriuvęs medis, ir kitą, žuvusį sugriuvus namui, gelbėjimo tarnybų prareigūnai sakė naujienų agentūrai AFP.

Konektikuto nepaprastųjų padėčių valdymo biuro atstovas Scottas Devico pranešė, kad per incidentus, susijusius su audra, šioje valstijoje žuvo keturi žmonės. Gubernatorius Danas Malloy anksčiau pranešė, kad viena iš aukų buvo ugniagesys.

Apie dviejų žmonių žūtį per audrą pranešama iš Šiaurės Karolinos. Viena iš šių aukų – moteris, buvusi iš naujo pastatytame istoriniame burlaivyje „HMS Bounty“. Šiam laivui nuskendus pirmadienį per audrą netoli Šiaurės Karolinos krantų pirmadienį, moteris buvo ištraukta iš jūros ir vėliau mirė ligoninėje. Burlaivio kapitonas antradienį dar nebuvo rastas.Šiaurės Karolinos kelių policija taip pat pranešė, jog vienas automobilis pirmadienio vakarą rėžėsi į medį, o jo vairuotojas žuvo įvykio vietoje.

Vieno automobilio vairuotojas ir jo keleivis antradienį paryčiais žuvo Virdžinijos valstijos sostinėje Ričmonde, informavo miesto policija.

Merilande gauta pranešimų apie tris su audra susijusias aukas, Nepaprastųjų padėčių valdymo agentūros pareigūnas Edas McDonough (sakė AFP. Du iš šių žmonių žuvo per eismo įvykius, o trečiąjį užmušė medis, nuvirtęs ant jo namo.

Tuo tarpu Vakarų Virdžinijoje viena 48 metų moteris žuvo, kai jos automobilis susidūrė su cementą vežusiu sunkvežimiu per smarkų snygį, sukeltą audros, sakė vienas vietos pareigūnas.

Kaip praneša JAV Nacionalinis uraganų centras, Sandy antradienį silpnėjo, slinkdama į žemyno gilumą, tačiau dar gali atnešti smarkių vėjų ir sukelti potvynių Rytų pakrantėje.

JAV pareigūnai iš anksto perspėjo, kad žmonių gyvybėms ir turtui gresia „precedento neturintis“ pavojus bei nurodė šimtams tūkstančių gyventojų nuo Naujosios Anglijos iki Šiaurės Karolinos evakuotis iš namų ir vykti į saugias vietas.

Virstantys medžiai sugadino daug elektros linijų, palikdami skendėti tamsoje milijonus namų, o dėl audros sustabdžius traukinių eismą ir lėktuvų skrydžius, šiame regione dešimtys tūkstančių keleivių įstrigo oro uostuose.

Stichinių nelaimių žalą vertinanti bendrovė „Eqecat“ prognozavo, kad ši didelė audra gali paveikti daugiau nei 60 mln. amerikiečių – penktadalį JAV gyventojų, o jos padaryti nuostoliai gali siekti 20 mlrd. dolerių.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla