Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Prie sienos dukters rankas priklijavusi moteris JAV kalėjime praleis 99 metus PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. spalio 13, Šeštadienis, 10:53

23 metų amerikietė pernai rugsėjį stipriai mušė savo dvejų metų dukrelę, o jos rankas priklijavo prie sienos. JAV teisėjas moterį išvadino monstre ir paskelbė, kad ši Teksase kalės 99-erius metus.

Anot spiegel.de, dvimetė Jocelyn, matyt, neklausė mamos. Jos motina, Elisabeth Escalona, pernai rugsėjį prarado savitvardą. Teismui pristatytuose policijos įrašuose užfiksuotas ir kito teisiamosios vaiko pasakojimas, kuriame nurodoma, jog teisiamoji tą dieną savo dukrai stipriai spardė į pilvą ir trenkė jai per galvą su pieno ąsočiu vėliau, o dukros rankas priklijavo prie sienos.


Mergaitė patyrė stiprių sužalojimų. Gydytoja teisme pasakojo, kad mergaitei nustatytas smegenų kraujavimas, jai lūžo šonkauliai, buvo matyti įkandimo ženklų, kūnas buvo nusėtas mėlynėmis, ant rankų medikai matė klijų ir sienos dažų likučių. Mergaitė kelias dienas buvo nugrimzdusi į komą.

Moteris pripažinta kalta ir nors kaltintojai reikalavo 45-erių metų kalėjimo, teismas buvo dar griežtesnis ir paskelbė, kad ji kalės 99-erius metus. Teisėjas teigė, kad moteris vaiką „žiauriai išnaudojo“ ir vos nenužudė.

Kaltintojai teismui pateikė duomenų, jog motina ir anksčiau smurtavo prieš vaikus. Jų jauna mama turi penkis. Skelbiama, kad E.Escalona priklausė gaujai, būdama 11 metų ji pradėjo rūkyti marihuaną. Teisme parodyti įrašai, kuriuose dukra grasina nužudyti savo motiną.

Vadina monstre

 „Tik monstras gali klijuoti ant sienos dukters rankas“, – sakė Dalaso prokuroras Erenas Price'as. „Visi turėtų žinoti, kad aš nesu monstras“, – JAV spauda cituoja E.Escaloną. Ji prašė teismo atleisti nuo atsakomybės ir teigė pati save smerkianti už nederamą elgesį su dukra.

Prieš nuosprendžio paskelbimą teisme kalbėjo konsultantė, kalėjime bendraujanti su E.Escalona. Jos nuomone, moteris myli savo penkis vaikus. Teismui ji pasakojo, kad moteris siekė susirasti darbą ir atgauti savo vaikus.

Moters vaikai kurį laiką buvo atiduoti valstybės globai. Mažoji Jocelyn po incidento atsigavo, dabar ją prižiūri močiutė. Ji taip pat rūpinasi kitais keturiais vaikais, įskaitant kelių mėnesių kūdikiu.

Teismo sprendime nurodyta, kad moteris po 30 metų gali būti išlaisvinta, jai galios lygtinis paleidimas.


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla