Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Iš vaikų darželio Kaune pagrobta mažametė mergaitė PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. rugpjūčio 09, Ketvirtadienis, 05:54

Trečiadienį, apie 16 val. iš vaikų lopšelio-darželio, esančio Kaune, Pikulo g. 31, nepažįstamas vyras, prisistatęs seneliu, išsivedė penkiametę mergaitę. Netrukus į Vilijampolėje įsikūrusį darželį „Židinėlis“ atvykusį vaiko mama pašiurpo – jos teigimu, nėra jokio senelio, o jos dukra buvo pagrobta. Vaiko ir pagrobėjo ieško gausios policijos pajėgos, pareigūnai prašo visuomenės pagalbos.

Papildyta 19.17 val.: Pirminiais duomenimis, vaiką iš darželio išsivedusio vyro požymiai: apie 55 metų amžiaus, pražilęs, dėvėjo džinsinį švarką ir džinsines kelnes, drabužiai tvarkingi. Mergaitė yra smulkaus kūno sudėjimo, vilkėjo balta striuke.


Kauno apskrities policijos pareigūnai prašo žmonių, pastebėjusių mergaitę ir vyresnio amžiaus vyrą (ypatingas dėmesys skiriamas Vilijampolės ir Šilainių mikrorajonams) ar galinčių suteikti vertingos informacijos apie įvykį nedelsiant pranešti pareigūnams telefonais 112 arba (8 37) 30 34 50.

Papildyta 19.33 val.: Savaitinio lopšelio-darželio direktorę šiuo metu pavaduojanti direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Urbonavičiūtė sakė, kad šiandien buvo vaikų lankymo ir tėvų diena, todėl nieko nenustebino mergaitės aplankyti atėjęs seneliu prisistatęs tvarkingos išvaizdos vyras. Tačiau už penkiolikos minučių atvažiavusi penkiametės mama paneigė, kad tai galėjo būti senelis.

Įtariama, kad vyriškis galėjo būti pažįstamas vaikui, nes ji nesipriešino jo išvedama iš darželio, buvo guvi, nesivaržė. Darželio darbuotojų teigimu, grupėje buvo dvi mergaitės tuo pačiu vardu. Vyresnioji paklausta, ar tai yra jos senelis, atsakė neigiamai, o jaunesnioji linktelėjo galva, todėl auklėtojos sukrovė daiktus ir išleido vaiką su vyru.

Papildyta 19.36 val.: Kauno policija patikslino pagrobtos mergaitės išvaizdą. Vaiko plaukai tamsiai rudi, akys rudos, ant kairės prie alkūnės yra šviesus, apie 3 cm skersmens apgamas. Mergaitė dėvėjo suknelės tipo baltą palaidinę margomis gėlytėmis, mūvėjo šviesias kelnes, avėjo basutes.

Papildyta  20.04 val.: Kriminalinės policijos pareigūnai aktyviai „šukuoja“ visą Vilijampolę, klausinėjami aplinkinių namų gyventojai.

Papildyta 20.24 val.: Kauno policija paskelbė dingusios mergaitės nuotrauką ir smulkų jos išvaizdos aprašymą. Dingusios ūgis apie 100 cm, smulkaus kūno sudėjimo, tamsių plaukų, kurie buvo supinti į vieną kasytę. Mergaitė buvo apsirengusi šviesia marga vasarine palaidine trumpomis rankovėmis. Ypatingi požymiai: raudonos spalvos pigmentinė dėmė ant kairės rankos alkūnės.

Penkiametė iš darželio išėjo su vyru, kurio požymiai: apie 50 metų amžiaus, apie 170 cm. ūgio, kresno kūno sudėjimo, trumpai kirptų tamsių, bet pražilusių plaukų. Asmuo buvo apsirengęs tamsiu džinsiniu švarkeliu, užsegtu iki kaklo, tamsiomis džinsinėmis kelnėmis.

Pagrobėjas išsinešė raudoną medžiaginį prekybinį krepšį, kuriame buvo “Iki” žalios spalvos medžiaginis krepšys ir mergaitės drabužiai. Pastebėję ieškomus asmenis, nedelsiant praneškite telefonais 112 arba (8 37) 30 34 50.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla