Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Per gaudynes Panevėžyje sulaikytas septynmečių mergaičių prievartautojas PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. liepos 12, Ketvirtadienis, 07:42

Liepos 5-osios pusvalandžio gaudynės Panevėžyje priminė filmą – įtariamąjį vijosi ne tik pareigūnai, bet ir į namų kiemus išėję gyventojai, tad bėglio neišgelbėjo nei šoklumas, nei greitos kojos. Bendros pareigūnų ir gyventojų pastangos parodė – Panevėžio bendruomenė nepakanti nusikaltėliams.

Liepos 5 d. 17 val. namo kieme Panevėžyje, Statybininkų gatvėje, dvi dviratukais besivažinėjančias septynerių metų mergaites išgąsdino nepažįstamas jaunuolis. Pavartojęs fizinį ir psichologinį smurtą (jei su juo neis, grasino užmušti), jis nusitempė mergaites į parką Panevėžyje, Parko gatvėje, ir kėsinosi jas seksualiai prievartauti. Iš vienos mergaitės įtariamasis atėmė mobilųjį telefoną.


Mergaitės apie įvykį pasakė tėvams, pastarieji pranešė policijai. Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 4 dalį („Seksualinis prievartavimas“), numatančią laisvės atėmimą nuo trejų iki trylikos metų.

Mergytės, nuvežtos į VšĮ „Respublikinę Panevėžio ligoninę“, laukė gydytojo. Į ligoninės Priėmimo skyrių atėjo jaunas vyras, kurį viena iš mergaičių atpažino ir parodė pareigūnams. Supratęs, kad jį atpažino, jaunuolis puolė pro duris ir nubėgo. Jį vijosi ir persekiojo visi mieste dirbę pareigūnų ekipažai, aplinkinių namų gyventojai, tad po pusvalandžio per tvoras šokinėjęs ir bėgiko talentą demonstravęs įtariamasis buvo sulaikytas.

Panevėžio miesto apylinkės teismas 20-mečiui įtariamajam M. V. skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėn. Įtariamasis anksčiau teistas už plėšimus, vagystę, narkotinių medžiagų platinimą.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai dėkoja panevėžiečiams, padėjusiems persekioti ir sulaikyti sunkiu nusikaltimu įtariamą jaunuolį. Įvykdytos nusikalstamos veikos pobūdis – pagrindas įtarti, kad įtariamasis galėjo ir anksčiau vykdyti seksualinės prievartos veikas mažamečių atžvilgiu, todėl pareigūnai labai prašo tėvų, giminaičių, kaimynų, žinančių ar turinčių informacijos dėl minėtos įtariamojo veikos prieš mažamečius, paskambinti tel.: (8 45) 50 30 68 / 50 33 51, mobiliuoju telefonu 8 686 75 248.

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla