Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Policija įspėja - saugokite internetinės bankininkystės duomenis! PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2011 m. spalio 07, Penktadienis, 08:26

Pastaruoju metu ypač padaugėjo sukčiavimo atvejų, kada apgaulės būdu išviliojama iš gyventojų informacija, susijusi su konfidencialiais asmens elektroninės bankininkystės duomenimis.

Primename, kad konfidenciali informacija yra atpažinimo kodas, slaptažodis, 24 slaptažodžiai kortelėje, sąskaitų numeriai.

 

Sužinoję internetinės bankininkystės prisijungimo duomenis, sukčiai tada paima greitojo vartojimo kreditus iš šias paslaugas teikiančių bendrovių arba žaibiškai ištuština sąskaitas.

 

Policija įspėja gyventojus būti atidesnius ir neatskleisti konfidencialių elektroninės bankininkystės duomenų ne tik nepažįstamiems asmenims, bet ir pažįstamiems, taip pat apie tokius sukčiavimo būdus informuoti giminaičius, pažįstamus, kaimynus (ypač garbaus amžiaus), kad šie, prieš sudarydami kokius nors sandorius, pasitartų su artimaisiais.

 

Kilus įtarimui, kad susidūrėte su sukčiumi, neskubėkite vykdyti jo prašymų ir nedelsdami skambinkite į policiją bendruoju pagalbos telefono numeriu 112; Mažeikių r. PK budėtojams - 98150; anoniminiu pasitikėjimo telefonu 98 084.

 

Primename, kad Policijos departamento internetinės svetainės www.policija.lt skyriuje „Patarimai“ gyventojai gali rasti daugiau informacijos apie sukčiavimo telefonu būdus: įvairius galimus netikrų laimėjimų ar nelaimingų atsitikimų scenarijus ir patarimus, kaip elgtis vienu ar kitu atveju.

 

Mažeikių r. PK informacija

 


 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
Pridėti naują komentarą
KOMENTARAI
Vardas:
El. paštas:
 
Komentaro pavadinimas:
Žemiau galite rašyti savo komentarą:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Įveskite paveiksliuke matomus simbolius.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla