Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Naujos laisvos darbo vietos Telšiuose 06-07 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. birželio 08, Penktadienis, 08:28

Dėmesio! Dėl laisvos darbo vietos visada kreipkitės į darbdavį, kurio kontaktai nurodyti prie konkretaus darbo skelbimo, arba į Telšių darbo biržą adresu: S.Daukanto g. 64, Telšiai, tel. pasiteiravimui: +370 444 60415.

Šiuo metu reikalingi:

Inspektorius. Įmonės pavadinimas neskelbiamas.
Darbo pobūdis: Siūlome mobilų automobilių techninės būklės patikros darbą. Autopatikra veikia kaip vartotojų gynėjas ir atstovas, bei padeda vartotojams perkant automobilį. Mūsų patikros specialistai padeda išvengti pardavėjų sukčiavimų siekiant parduoti techniškai netvarkingą automobilį, taip pat eliminuoti nepageidaujamas laiko, kelionės išlaidų ir būsimo remonto sąnaudas.

 

 

Dirbdami pagrindiniuose Lietuvos miestuose esame naudingi tiek dažnai perkantiems automobilius prekybininkams, tiek rečiau tuo užsiimantiems pirkėjams. Prioritetai: prioritetas teikiamas asmenims turintiems ar studijuojantiems automobilizmo srities išsilavinimą, dirbantiems ar dirbusiems automobilių remonto, autodalių, automobilių prekybos srityse ir dirbantiems bei sąžiningiems asmenims. CV sisųti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

Siuvėjas. UAB "Rubeta".
Darbo pobūdis: Reikalingas siuvimo technologas, siuvėjos darbui overloku ir universalia siuvimo mašina. Vykti adresu Pramonės g. 17e arba paskambinti atsakingam asmeniui: N. Dacienė +37044454429, +37068746633;

 

Telekomunikacijų inžinierius, TEO LT.

Darbo pobūdis: Reikalingas telekomunikacijų inžinieriaus išsilavinimas. Nusimanyti apie internetinių technologijų įrengimus (maršrutizatorius, cisco), apie huawei konfigūravimą, mokėti atlikti visus su telekomunikacijų įdiegimu susijusius darbus. Į darbų sąrašą įeina ir TEO paslaugų pardavimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba atsinešti vykstant adresu Pašto g. 6, II a., 212 kab.


Kiemsargis Telšiuose. UAB "BSS grupė".
Darbo pobūdis: UAB "BSS grupė" - valymo įmonė, turinti neįgaliųjų socialinės įmonės statusą. Priiimsime į darbą kiemsargį su daliniu (35-55 proc.) darbingumu ne visai darbo dienai.
Dėl darbo kreiptis TELEFONU 865670176.

 

Nekvalifikuotas ūkio darbininkas, UAB „Garskov“. Nuolat ieškome įvairių žemės ūkio sričių specialistų (darbuotojų su patirtimi) bei darbuotojų, norinčių dirbti žemės ūkyje (miškininkystės, augalininkystės, daržininkystės srityse). Šiuo metu renkamas bendras darbuotojų rezervas. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai Žemės ūkio technikos pardavimų vadybininkas UAB "AGROTEKA".

 

 

Darbo pobūdis: Žemės ūkio technikos ir įrangos pardavimas ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms ir įmonėms. Darbas - mobilus.
Aktyvi naujų klientų paieška bei naujų kontaktų užmezgimas;
Kontaktų su esamais klientais palaikymas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, derybų su klientais vedimas ir atsiskaitymų administravimas.
www.agroteka.lt
CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Plungės teritorinės biržos Telšių skyrius skelbia šias neužimtas darbo vietas, apie kurias daugiau sužinosite paskambinę telefonu 8 444 60683.

 

Telšių darbo biržos informacija

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla