Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laisvos darbo vietos Telšiuose 04-20 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. balandžio 20, Penktadienis, 10:34

Dėmesio! Dėl laisvos darbo vietos visada kreipkitės į darbdavį, kurio kontaktai nurodyti prie konkretaus darbo skelbimo, arba į Telšių darbo biržą adresu: S.Daukanto g. 64, Telšiai, tel. pasiteiravimui: +370 444 60415.

Šiuo metu reikalingi:

Vadybininkas, UAB Koslita. Bendravimas su klientais, naujų klientų paieška, atsiskaitymų administravimas. Darbas Telšių apskrityje.

 

Apdailininkas, UAB "RAINIŲ STATYBA". Darbo pobūdis: Reikalingi įvairūs statybininkai ( apdailininkai, betonuotojai, plataus profilio statybininkai ir.t.t). Darbas statybos objektuose Žemaitijos zonoje. Vykti į Rainius adresu Mastupio g. 30

 

Telekomunikacijų inžinierius TEO LT, AB. Darbo pobūdis: Reikalingas telekomunikacijų inžinieriaus išsilavinimas. Nusimanyti apie internetinių technologijų įrengimus (maršrutizatorius, cisco), apie huawei konfigūravimą, mokėti atlikti visus su telekomunikacijų įdiegimu susijusius darbus. Į darbų sąrašą įeina ir TEO paslaugų pardavimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba atsinešti vykstant adresu Pašto g. 6, II a., 212 kab.

 

Siuvėjas, UAB "Rubeta", Darbo pobūdis: Reikalingas siuvimo technologas ir siuvėjos darbui overloku siuvimo ceche. Vykti adresu Pramonės g. 17e

 

Sandėlininkas, AB "DIMELA LIETUVA". Darbo pobūdis: Darbas pašarų didmeninės prekybos sandėlyje. gyvenimo aprašymą siųsti el. paš Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

  

 

Sąmatininkas (-ė), UAB „Vėtrūna“. Darbo pobūdis: inžinerinių tinklų (vandentiekio, šilumos tiekimo, vėdinimo, nuotekų šalinimo) specialiųjų dalių ekonominiai skaičiavimui; inžinerinių tinklų (elektros, nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) linijos, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos, automatizavimo, elektrifikacijos ir silpnųjų srovių) specialiųjų dalių ekonominiai skaičiavimui. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Teisininkas (-ė), UAB „Vėtrūna“. Darbo pobūdis: įvairių sutarčių ir kitų dokumentų ar raštų rengimas; bendrovės darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais; procesinių dokumentų rengimas ir bendrovės interesų atstovavimas įvairiuose teisiniuose ginčuose. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Nekvalifikuotas ūkio darbininkas, UAB „Garskov“. Nuolat ieškome įvairių žemės ūkio sričių specialistų (darbuotojų su patirtimi) bei darbuotojų, norinčių dirbti žemės ūkyje (miškininkystės, augalininkystės, daržininkystės srityse). Šiuo metu renkamas bendras darbuotojų rezervas. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Plungės teritorinės biržos Telšių skyrius skelbia šias neužimtas darbo vietas, apie kurias daugiau sužinosite paskambinę telefonu 8 444 60683:

 


Telšių darbo biržos informacija

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla