Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laisvos darbo vietos Telšiuose 03-25 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 25, Sekmadienis, 07:00

Dėmesio! Dėl laisvos darbo vietos visada kreipkitės į darbdavį, kurio kontaktai nurodyti prie konkretaus darbo skelbimo, arba į Telšių darbo biržą adresu: S.Daukanto g. 64, Telšiai, tel. pasiteiravimui: +370 444 60415.

Šiuo metu reikalingi:

Vyr.finansininko pavaduotoja (-as), UAB „Vėtrūna“. Darbo pobūdis: įmonės finansinės strategijos įgyvendinimas; pinigų srautų planavimas ir kontrolė; įmonės veiklos finansinė analizė, prognozavimas bei finansinių išteklių planavimas ir įgyvendinimo kontrolė; įmonės apskaitos politikos tobulinimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Sąmatininkas (-ė), UAB „Vėtrūna“. Darbo pobūdis: inžinerinių tinklų (vandentiekio, šilumos tiekimo, vėdinimo, nuotekų šalinimo) specialiųjų dalių ekonominiai skaičiavimui; inžinerinių tinklų (elektros, nuotolinio ryšio (telekomunikacijų) linijos, apsauginės ir gaisrinės signalizacijos, automatizavimo, elektrifikacijos ir silpnųjų srovių) specialiųjų dalių ekonominiai skaičiavimui. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Teisininkas (-ė), UAB „Vėtrūna“. Darbo pobūdis: įvairių sutarčių ir kitų dokumentų ar raštų rengimas; bendrovės darbuotojų konsultavimas teisiniais klausimais; procesinių dokumentų rengimas ir bendrovės interesų atstovavimas įvairiuose teisiniuose ginčuose. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Laiškininkas vairuojantis automobilį, AB Lietuvos paštas. Skubiai reikalingas laiškininkas, vairuojantis automobilį. Korespondencijos siuntų, periodinių leidinių, reklamos, pašalpų ir kitų išmokų pristatymas (Ubiškės, Kiršių, Duseikių, Tauragėnų ir kt. apylinkės). Darbas 0,7 etatu, terminuotai pavaduoti ligos metu. Būtina turėti nuosavą automobilį ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai su nuoroda „Telšių 1KP laiškininkas, vairuojantis automobilį“ arba skambinkite telefonu 8-41-523728.

 

Pardavimų vadybininkas/ė, UAB „Lindestus“. Ieškomas pardavimų vadybininkas/ė, kuris būtų atsakingas už pardavimų vykdymą Telšių regione. Naujų klientų paieška, komercinių pasiūlymų ruošimas, savarankiškas darbo planavimas, atsiskaitymo kontrolė, prekių pristatymas. Prekyba stogų ir fasado dangomis. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Siuvėjas, R. Pilibaviičienės įmonė. Darbas siuvimo ceche. Vykti adresu Sedos g. 34a (verslo inkubatorius, I aukštas).


Reklamos vadybininkas, UAB „Miestų naujienos“. Darbo pobūdis: bendravimas su klientais, klientų paieška, darbo patirtis ir nuosavas automobilis būtų privalumas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Telekomunikacijų inžinierius, AB TEO LT. Reikalingas telekomunikacijų inžinieriaus išsilavinimas. Nusimanyti apie internetinių technologijų įrengimus (maršrutizatorius, cisco ir huawei konfigūravimą). Į darbų sąrašą įeina ir TEO paslaugų pardavimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba atsinešti vykstant adresu Pašto g. 6, II a., 212 kab.

 

Gamybos meistras, UAB „Durpeta“. Darbo pobūdis: darbų organizavimas Lebelių (Akmenės raj. ) ir Pabalvės (Telšių raj.) durpynuose: durpių laukų paruošimas durpių gavybai, laukų priežiūra, gamybos klausimai, technikiniai klausimai, personalo valdymas, dokumentacijos tvarkymas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Nekvalifikuotas ūkio darbininkas, UAB „Garskov“. Nuolat ieškome įvairių žemės ūkio sričių specialistų (darbuotojų su patirtimi) bei darbuotojų, norinčių dirbti žemės ūkyje (miškininkystės, augalininkystės, daržininkystės srityse). Šiuo metu renkamas bendras darbuotojų rezervas. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Plungės teritorinės biržos Telšių skyrius skelbia šias neužimtas darbo vietas, apie kurias daugiau sužinosite paskambinę telefonu 8 444 60683:

 

dispečeriui;

kasininkui – prekybos salės darbuotojui;

odontologo padėjėjui;

melžėjoms;

pagalbiniam darbininkui - traktorininkui;

buhalteriui;

siuvimo technologui;

siuvėjams;

administratoriui;

trinkelių klojėjams.

 

Telšių darbo biržos informacija

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla