Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laisvos darbo vietos Telšiuose 03-17 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Administratorius | 2012 m. kovo 17, Šeštadienis, 07:20

Dėmesio! Dėl laisvos darbo vietos visada kreipkitės į darbdavį, kurio kontaktai nurodyti prie konkretaus darbo skelbimo, arba į Telšių darbo biržą adresu: S.Daukanto g. 64, Telšiai, tel. pasiteiravimui: +370 444 60415.

Šiuo metu reikalingi:

Pardavimų vadybininkas/ė, UAB „Lindestus“. Ieškomas pardavimų vadybininkas/ė, kuris būtų atsakingas už pardavimų vykdymą Telšių regione. Naujų klientų paieška, komercinių pasiūlymų ruošimas, savarankiškas darbo planavimas, atsiskaitymo kontrolė, prekių pristatymas. Prekyba stogų ir fasado dangomis. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Reklamos vadybininkas, UAB „Miestų naujienos“. Darbo pobūdis: bendravimas su klientais, klientų paieška, darbo patirtis ir nuosavas automobilis būtų privalumas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Telekomunikacijų inžinierius, AB TEO LT. Reikalingas telekomunikacijų inžinieriaus išsilavinimas. Nusimanyti apie internetinių technologijų įrengimus (maršrutizatorius, cisco ir huawei konfigūravimą). Į darbų sąrašą įeina ir TEO paslaugų pardavimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba atsinešti vykstant adresu Pašto g. 6, II a., 212 kab.

 

Gamybos meistras, UAB „Durpeta“. Darbo pobūdis: darbų organizavimas Lebelių (Akmenės raj. ) ir Pabalvės (Telšių raj.) durpynuose: durpių laukų paruošimas durpių gavybai, laukų priežiūra, gamybos klausimai, technikiniai klausimai, personalo valdymas, dokumentacijos tvarkymas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Siuvėjas, UAB „Rubeta“. Darbas siuvimo ceche. Vykti adresu Pramonės g. 17e.

 

Siuvėjas, R. Pilibaviičienės įmonė. Darbas siuvimo ceche. Vykti adresu Sedos g. 34a (verslo inkubatorius, I aukštas).

 

Nekvalifikuotas ūkio darbininkas, UAB „Garskov“. Nuolat ieškome įvairių žemės ūkio sričių specialistų (darbuotojų su patirtimi) bei darbuotojų, norinčių dirbti žemės ūkyje (miškininkystės, augalininkystės, daržininkystės srityse). Šiuo metu renkamas bendras darbuotojų rezervas. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Plungės teritorinės biržos Telšių skyrius skelbia šias neužimtas darbo vietas, apie kurias daugiau sužinosite paskambinę telefonu 8 444 60683:

 

virėjams;

melžėjoms;

pagalbiniam darbininkui;

buhalteriui;

administratoriui;

trinkelių klojėjams;

traktorininkui.

 

Telšių darbo biržos informacija

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla