Naujiena!!!

Skelbimų paieška

Susisiekime

Nori pranešti apie įvykį, renginį???

El.paštas: naujienos@infomazeikiai.lt

Naujausi komentarai

Artimiausi renginiai

NOEVENTS

Aplankyk!!!

Grupė SEKUNDA
Vestuviniai Muzikantai vestuvėms!

Laisvos darbo vietos Telšiuose 02-25 PDF Spausdinti Email
Straipsnį paruošė Irma Peldė | 2012 m. vasario 25, Šeštadienis, 06:19

Dėmesio! Dėl laisvos darbo vietos visada kreipkitės į darbdavį, kurio kontaktai nurodyti prie konkretaus darbo skelbimo, arba į Telšių darbo biržą adresu: S.Daukanto g. 64, Telšiai, tel. pasiteiravimui: +370 444 60415.

Šiuo metu reikalingi:

Pardavimų vadybininkas/ė, UAB „Lindestus“. Ieškomas pardavimų vadybininkas/ė, kuris būtų atsakingas už pardavimų vykdymą Telšių regione. Naujų klientų paieška, komercinių pasiūlymų ruošimas, savarankiškas darbo planavimas, atsiskaitymo kontrolė, prekių pristatymas. Prekyba stogų ir fasado dangomis. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Laiškininkas vairuojantis automobilį, AB Lietuvos paštas. Skubiai reikalingas laiškininkas, vairuojantis automobilį. Korespondencijos siuntų, periodinių leidinių, reklamos, pašalpų ir kitų išmokų pristatymas. Darbas 0,55 etatu. Būtina turėti nuosavą automobilį ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai su nuoroda „Telšių CP laiškininkas, vairuojantis automobilį“ arba kreipkitės į Telšių centrinį paštą.

Nekvalifikuotas ūkio darbininkas, UAB „Garskov“. Nuolat ieškome įvairių žemės ūkio sričių specialistų (darbuotojų su patirtimi) bei darbuotojų, norinčių dirbti žemės ūkyje (miškininkystės, augalininkystės, daržininkystės srityse). Šiuo metu renkamas bendras darbuotojų rezervas. CV siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Automobilinio krano operatorius, AB „CRANBALT“. Darbas su automobiliniu kranu. Atlikti pakrovimo, iškrovimo, krovinių perkėlimo, transportavimo, montavimo ir sandėliavimo darbus. Krano gedimų aptikimas, šalinimas. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Bokštinio krano operatorius, AB „CRANBALT“. Darbas statybos objektuose. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Montažinio krano operatorius, AB „CRANBALT“. Darbas su savaeigio montažiniu kranu. CV siųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 

Plungės teritorinės biržos Telšių skyrius skelbia šias neužimtas darbo vietas, apie kurias daugiau sužinosite paskambinę telefonu 8 444 60683:

 

padavėjo barmeno;

lengvųjų automobilių šaltkalvio suvirintojo;

pjūklininko;

pagalbinių darbininkų;

pardavėjo;

siuvėjų.

 

Telšių darbo biržos informacija

 

 

 
Kiti straipsniai šioje kategorijoje
KOMENTARAI

Sukūrė Inforena   Kuriant panaudota atvirojo kodo TVS Joomla